HERE

HERE dla Android

Doskonała alternatywa dla mapy map z doskonałym trybem offline

TUTAJ jest odpowiedzią firmy Nokia na Mapy Google i Mapy Apple. Jego flagową funkcją są mapy do pobrania, które można łatwo używać w trybie offline podczas podróży bez połączenia z Internetem.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Doskonałe funkcje offline
 • Łatwy w użyciu
 • Dokładny

Wady

  Doskonały
  9

  TUTAJ jest odpowiedzią firmy Nokia na Mapy Google i Mapy Apple. Jego flagową funkcją są mapy do pobrania, które można łatwo używać w trybie offline podczas podróży bez połączenia z Internetem.

  Kompletna aplikacja mapowa z doskonałymi funkcjami offline

  Na pierwszy rzut oka TUTAJ jest bardzo podobny do konkurencji. Możesz wyszukiwać adresy, restauracje i sklepy i bardzo łatwo uzyskiwać wskazówki dojazdu. TUTAJ ma również włączaną nawigację po kolei, a jeśli założysz darmowe konto HERE, możesz pobrać dowolne mapy. W przeciwieństwie do Google Maps, mapy HERE są pobierane bardzo szczegółowo, nawet z nawigacją głosową. Pobrane dane ograniczają się tylko do pojemności pamięci urządzenia.

  Korzystając z TUTAJ do nawigacji, możesz wybierać między trasami pieszo, samochodem lub w transporcie publicznym. TUTAJ zawiera dane o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, takie jak Mapy Google, ale oczywiście nie można ich używać w trybie offline. Kolejną funkcją jest Glympse, który pozwala udostępnić swoją lokalizację lub miejsce docelowe dowolnym kontaktom. Oprócz otrzymywania powiadomienia o lokalizacji, twoi znajomi otrzymają również przybliżony czas przybycia, co jest całkiem zadbane.

  TUTAJ ma widok satelitarny, tranzytowy i ruch drogowy. Dwa ostatnie to modele budynków 3D dla dużych miast, dzięki czemu łatwiej rozpoznać mapę, którą oglądasz. Najnowsza wersja dodaje również trójwymiarowe mapy centrów handlowych i lotnisk w 70 krajach.

  Jeśli korzystałeś już z aplikacji do map, będziesz w domu

  Oto łatwy w użyciu i dobrze zaprojektowany. Szybko poczujesz się jak w domu dzięki aplikacji, która będzie idealną alternatywą dla Google Maps.

  Idealne na wakacje

  Największym punktem sprzedaży HERE są dostępne do pobrania mapy offline. Przydaje się możliwość korzystania z nawigacji bez jedzenia danych podczas podróży. Jeśli szukasz najlepszej aplikacji do mapowania na wakacje, TUTAJ może być właśnie tym, czego szukasz.

  Najczęściej pobierane Mapy i GPS na android

  HERE

  Download

  HERE 1.1.9701

  Opinie użytkowników o HERE

  Sponsorowany×